galeria handlowa wieliczka

Miasto Wieliczka nie jest duże, bo zamieszkuje je nieco ponad dwadzieścia tysięcy ludzi, ale już powiat wielicki zamieszkuje przeszło sto dwadzieścia tysięcy osób. Taka duża liczba osób pozwoliło na otwarcie w mieście Galerii Wieliczka, która każdego dnia przyciąga mnóstwo turystów jak i mieszkańców. Wieliczka to przede wszystkim Kopalnia Soli. To miejsce nie wydobywa już soli, ale jest atrakcją numer jeden i wszyscy powinni zobaczyć to na własne oczy.

Będąc na miejscu warto odwiedzić galerię handlową mającą nam wiele do zaoferowania. Zakupy trzeba gdzieś robić, a najpierw byłoby to robić właśnie w takim miejscu. Galeria jest bardzo dobrze zlokalizowana, bo tuż przy niej znajduje się hotel SORAY, który jest odwiedzany przez wielu turystów pozostających w mieście znacznie dłużej niż jeden dzień. Powierzchnia całej Galerii to aż czterdzieści dwa tysiące metrów kwadratowych, a do najbliższego węzła Wielickiego mamy stąd jedynie trzy kilometry.

Sklepy w galerii handlowej w Wieliczce

W Galerii można znaleźć między innymi markety spożywcze gdzie będzie można te najpotrzebniejsze rzeczy kupić. Dodatkowo mamy market budowlany gdzie wszystko do domu jak i ogrodu się znajduje. Nie może też zabraknąć sklepów ze sprzętem RTV czy znanych marek odzieżowych. Bez względu na to czy chcemy kupić coś dla siebie do jedzenia czy ubrania czy potrzebne nam wyposażenie domu to w Galerii Wieliczka to wszystko się znajduje.

Zdrowie oraz relaks na terenie Galerii

W odróżnieniu od innych galerii ta wyróżnia się tym, że na jej terenie znajdują się usługi medyczne. Mamy tutaj bardzo dużo gabinetów medycznych, do których wchodzi się niezależnym wejściem i dostępne są dla wszystkich windy. Na terenie znajduje się również strefa fitness dla wszystkich zainteresowanych.  Bez względu na to czy chcemy aktywnie spędzać czas i mamy problemy zdrowotne i zgłaszamy się do specjalistów to Galeria Wieliczka jest bardzo dobrze przygotowana i oferuje nam wszystkie usługi na bardzo wysokim poziomie.

Odwiedziny w Galerii Wieliczka

Centrum Handlowe zawsze ma przygotowane atrakcje i dla starszych i dla młodszych. Na jego terenie odbywa się wiele ciekawych imprez i wydarzeń. Młodsi mogą korzystać ze krainy zabaw gdzie można będzie organizować urodzinowe imprezy czy zostawić dziecko i pójść na zakupy. Starsi mogą zjeść w galerii i mogą odpoczywać. Każdy znajdzie dla siebie moc atrakcji, dlatego galeria jest często wybierana przez całe rodziny. Już z daleka prezentuje się niesamowicie, bo ktoś zadbał o nowoczesny design wtapiający się w krajobraz.

Wieliczka to małe miasto, ale to miejsce odwiedzane przez setki tysięcy turystów każdego roku.  Galeria Wieliczka jest tam bardzo potrzebna go jest otwarta do późna oferując swoje usługi na bardzo wysokim poziomie. Można z nich korzystać w każdy dzień poza wolnymi niedzielami. Wtedy część galerii jest niedostępna, ale to trzeba sprawdzać na bieżąco. W Wieliczce nigdy nikomu się nie nudzi, bo jeśli nie korzysta się z atrakcji turystycznych to można odwiedzić centrum handlowe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here