prawnik
fot: pixabay.com

Rynek usług prawnych zmienia się w Polsce coraz bardziej dynamicznie. Coraz więcej osób chętniej sięga po pomoc prawną specjalistów. Duże zasługi ma w tym względzie technologia. Kancelarie prawne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom  i potrzebom klientów. Szukają nowych możliwości dotarcia do potencjalnych klientów, idąc z duchem czasu. Jak wygląda obsługa prawna w formie online? Czy warto się przekonać do tej nowej formy kontaktu? I co najważniejsze, czy jest to dla nas bezpieczna alternatywa?

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/o-uslugach-prawnych-ogolnie/

Konsultacje prawne online i telefoniczne 

Na rynku mamy wielu specjalistów z dzieciny prawa. Część z nich pracuje w kancelariach w oparciu o utarty model współpracy z klientami. Niektórzy jednak tworzą nową jakość usług, dopasowaną do potrzeb klientów. Ma to również związek z dynamicznym rozwojem stosunkowo nowej dziedziny prawa, związanej z cyfryzacją. Handel oraz coraz więcej usług przenosi się do świata online. Podążają za nimi i prawnicy. Wielu z nich udziela porad telefonicznie, mailowo, przez Skype lub inne komunikatory. Pozwala to obu stronom zaoszczędzić cenny czas. Cena za taką poradę jest często niższa niż za standardową stacjonarną konsultację. Badania satysfakcji klienta pokazują, że klienci polubili ten nowy model i cieszy się on dużym zainteresowanie. Świadczy o tym to, że klienci ci regularnie powracają, korzystając z tej samej firmy porady prawnej.

Wzory dokumentów prawnych

Drugą innowacją jest sprzedaż gotowych wzorców dokumentów niezbędnych np. do uruchomienia sklepu internetowego. Sporządzenie regulaminu czy polityki prywatności to koszt kilkuset złotych. Za połowę tej ceny możemy zakupić od kancelarii prawniczej szablon takiego dokumentu. Oczywiście, należy go edytować, dostosowując go indywidualnych potrzeb naszego biznesu. To znacznie tańsza alternatywa, choć, oczywiście, wymaga od nas dodatkowego wysiłku. 

Ta nowa formuła usług prawnych sprawiła, że są one bardziej dostępne dla klientów, ich ceny natomiast znacznie dla nich korzystniejsze. Korzystają z nich zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. 

Przeczytaj też: http://www.dbamourode.pl/terapia-laserami-pikosekundowymi-skuteczny-sposob-na-niedoskonalosci/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here