Jeśli interesuje nas kredyt na oświadczenie to na spokojnie znajdziemy bank, który nam coś takiego zaoferuje. Nie liczmy jednak na to, że mamy zadłużenie w wielu bankach, często tego nie spłacamy na czas, a chcemy jeszcze jedną pożyczkę. To, że my piszemy oświadczenie nie oznacza, że bank nas nie sprawdzi. Wiedzą, że trzeba to zrobić i wystarczy, że mają nasz numer konta żeby znaleźli o nas wszystkie możliwe informacje. Nie zajmuje im to dużo czasu. W kilkanaście minut będzie można otrzymać informacje zwrotną czy kredyt będzie nam przyznany czy nie. Jeśli chodzi o kwotę, na którą można liczyć to wszystko będzie zależne od tego, jaki bank wybierzemy.

Może to być kilkaset złotych, ale może być nawet dwieście tysięcy. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że takie kredyty można w całości załatwiać przez Internet, a zatem nie tracimy czasu tylko możemy w wolnej chwili się tym zająć. Nie ma konieczności jeżdżenia po bankach i szukania takiej oferty, jaka będzie w stanie spełnić nasze wszystkie wymagania. Wybierając bank czy prywatną firmę trzeba będzie sprawdzić oprocentowanie w skali roku. To jednak nie wszystko, bo musimy również sprawdzić ile wyniosą nas wszystkie koszty. Może być niskie oprocentowanie, ale bardzo wysoka prowizja. Zamiast otrzymać powiedzmy pięć tysięcy złotych otrzymamy o tysiąc złotych mniej. Oczywiście spłacamy całość i wtedy taki kredyt kosztuje nas bardzo dużo. Musimy to sprawdzić i wtedy wiemy, co wybieramy i wiemy czy nam się to opłaca.

Najlepsze oferty

W Internecie jest o tyle łatwiej, że to my sami wyliczamy sobie cały kredyt. Jeśli pójdziemy do banku to nie zawsze wiemy, o co pytać, często się krępujemy, a tutaj można działać samodzielnie. Określamy kwotę kredytu, jaka nas interesuje. Można to w łatwy sposób ustawić. W ten sam sposób określamy na ile czasu kredyt jest nam potrzebny. Na końcu mamy wyliczoną ratę miesięczną. Jeśli nie ma podanej całej kwoty kredytu to musimy wziąć kalkulator. Mnożymy sobie kwotę razy i ilość miesięcy.

Powiedzmy, że mamy czterysta złotych ratę na miesiąc, a kredyt bierzemy na dwadzieścia cztery miesiące wtedy to mnożymy i wiemy ile całość nas wyniesie. Możemy korzystać albo z ogólnego kalkulatora kredytowego, który wyliczy nam na raz kilka czy nawet kilkanaście banków. Oczywiście można również samodzielnie wchodzić na te banki, które nas interesują. Mamy jeden cel otrzymać pieniądze, ale nie chcemy przecież zapłacić za to o wiele więcej niż w innych placówkach. Musimy, zatem się postarać robić bardzo dokładne i rzetelne wyliczenia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here