lakier samochodowy

Folia chroniąca lakier samochodowy to produkt, w którym zastosowano nanotechnologię, która może wypełnić drobne niedoskonałości istniejącej powierzchni lakieru.

Jednak zawsze najlepiej jest nałożyć folię ochronną na powierzchnię ze skorygowanym, wypolerowanym lakierem. Folie ochronne są dostępne w błyszczącym lub matowym wykończeniu, możemy je zamontować z przodu lub na całości pojazdu. Dodanie nanoceramicznej powłoki na folię zapewnia doskonałą warstwę ochrony, zwiększa właściwości hydrofobowe i utrzymuje folię w czystości przez dłuższy czas.

Folie i powłoki ceramiczne do lakierów samochodowych

Jeśli zależy ci na głębokim i ciepłym połysku pojazdu, można zastosować woski samochodowe. Nie są one jednak trwałym rozwiązaniem, trzeba samochód ponownie woskować po kilku miesiącach. Jeśli szukasz bardziej trwałego rozwiązania, odpowiednim wyborem może być powłoka ceramiczna lub folia ochronna do lakieru. Te produkty są bardziej trwałe, powłokę ceramiczną nakładać można nawet raz na kilka lat, a foliowanie to trwałe rozwiązanie, jednak nawet najlepsze folie trzeba będzie wymienić po około 10 latach.Instalacja folii ochronnej jest najdroższym z produktów ochronnych do lakieru samochodowego na rynku. Jednym z głównych czynników kosztowych w przypadku nałożenie większości folii jest praca przygotowawcza lub tak zwana korekta lakieru. Większość rodzajów folii uretanowej chroniącej lakier zakrywa i wzmacnia to, co znajduje się pod spodem. Nie maskują drobnych zadrapań, zawirowań ani wyblaknięcia lub lekkiego utlenienia lakieru samochodowego, które trzeba naprawić. Korekta lakieru może przyczynić się do jednej trzeciej całkowitego kosztu instalacji folii chroniącej lakier samochodowy.Zabezpieczenia lakieru samochodowego znajdziesz na stronie https://ultimatecars.pl. Biorąc pod uwagę koszt innych produktów do ochrony lakieru, takich jak wosk, uszczelniacze lakiernicze i powłoki ceramiczne, konserwację i utrzymanie w celu utrzymania ich w jak najlepszym stanie, a także koszt naprawy uszkodzeń spowodowanych odłamkami skalnymi i czynnikami zewnętrznymi, foliowanie auta jest to bardziej przystępne cenowo, niż mogłoby się wydawać. Jest to zatem rozsądna inwestycja w zabezpieczenia samochodu na długi czas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here